VÄSKA Mulberry

VÄSKA Mulberry

Fodrad axelremsväska i svart skinn med beslag i guldfärgat metall. Invändigt två fickor, varav en med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. Ca 38 x 31 x 4 cm. Dustbag medföljer.

Slitage.

Utropspris
4 000 SEK

31. Matsalsbord, England, omkring år 1800, George III.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
13 000

12 000

11 000

10 000

13 000 SEK