Fodral i mahognyfaner med detaljer i mässing, krönade urna. Emaljerad urtalvla märkt O Ljungdahl Stockholm. Pendel, lod, vev. Höjd ca 237 cm. Nyckel finns.
Smärre fanerskador. Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången.
Klubbat pris
3 900
343
364
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (12 bud)
13 maj 19:14
3 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
13 maj 19:11
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 maj 19:11
3 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
13 maj 19:11
3 400 SEK
13 maj 19:11
3 200 SEK
13 maj 19:10
3 000 SEK
13 maj 19:10
2 800 SEK
13 maj 19:10
2 600 SEK