Mahognyfanérad med bordsskiva klädd med guldpräglad skinnimitation. Två lådor i sargen. Uppsats med sex lådor samt två skåp. Bredd 91, djup 55, höjd 98 cm.
Ställvis slitage, fläckar och fanérskador.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.