Signerad Eero Nelimarkka och daterad 1965. Olja på duk 37 x 54 cm.
Smärre slitage.
Klubbat pris
300
3 408
317
Utropspris
450 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
27 maj 20:30
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
27 maj 17:22
290 EUR
27 maj 16:50
280 EUR
27 maj 16:50
270 EUR
27 maj 16:50
260 EUR
27 maj 5:38
250 EUR
27 maj 5:38
220 EUR
27 maj 5:38
210 EUR
26 maj 20:22
200 EUR
23 maj 14:13
190 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1