Etsning och akvatint, 1991. Signerad Kirsi Neuvonen och numrerad 55/90. Plåtstorlek 10 x 15 cm.
Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.
130
1 477
137
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (11 bud)
27 maj 20:38
130 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
27 maj 20:38
125 EUR
27 maj 20:37
110 EUR
27 maj 20:37
100 EUR
27 maj 20:36
95 EUR
27 maj 20:36
90 EUR
27 maj 20:07
85 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 maj 10:10
80 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
22 maj 19:25
70 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
22 maj 15:41
55 EUR
21 maj 20:01
50 EUR