Signerad P. Sarelli och daterad -97. Pannå 40 x 50 cm.
Klubbat pris
1 800
158
168
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (6 bud)
13 maj 20:01
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
13 maj 20:01
1 500 SEK
13 maj 20:01
1 200 SEK
13 maj 20:00
1 000 SEK
13 maj 18:00
700 SEK
8 maj 11:24
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1