Ib Kofod Larsen, fåtölj, "Kandidaten", OPE möbler, 1960-tal.

Stomme av teak. Lösa dynor med mörk, knapphäftad tygklädsel. Etikettmärkt OPE. Sitthöjd 42, höjd 92 cm.

Torkad/pulveriserad stoppning som läcker. Klädsel med ställvis hårt slitage. Sitsens resårband saknas. Stommen med smärre slitage och märken. Viss doft.

Klubbat pris
7 000
615
653
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
8
13 maj 19:50
7 000 SEK
13 maj 19:47
6 800 SEK
7
13 maj 19:47
6 600 SEK
13 maj 19:46
6 400 SEK
7
13 maj 19:32
6 200 SEK
13 maj 19:31
6 000 SEK
7
13 maj 19:31
5 800 SEK
13 maj 18:54
5 600 SEK
6
12 maj 16:03
5 400 SEK
5
12 maj 14:10
5 200 SEK
12 maj 14:10
5 000 SEK
5
12 maj 14:10
5 000 SEK
12 maj 14:10
4 800 SEK
5
12 maj 14:10
4 600 SEK
12 maj 14:09
4 400 SEK
5
12 maj 14:09
4 200 SEK
12 maj 13:23
4 000 SEK
9 maj 19:20
2 200 SEK
7 maj 17:51
2 000 SEK
7 maj 7:28
1 000 SEK
Kontakt
Anna Wessman
Anna Wessman
Värderare
+46 (0)708 10 86 14

Kundservice

Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00

Finland
+358-9-668 91 10

Kundservice