Erika Lagerbielke, servis 35 dlr "Crescendo" Orrefors sent 1900-tal
Bestående av; 11 snaps höjd 14 cm, 9 vin höjd 21 cm, 15 vin höjd 20 cm
Obetydligt ytslitage.