Mahogny. Svärtade och betsade detaljer. Löst liggande marmorskiva, en låda med mässingsbeslag. Nedtill en skåpsdörr med bakomliggande förvaringsutrymme. Bredd 40, djup 37, höjd 78 cm.
Något slitage. Skador. Sprickor. Smärre nagg.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.