Gunnar Cyrén, bestickservis, 24 delar, "Nobel", Yamazaki.

Bestående av:
8 knivar 22 cm.
8 gafflar 19.5 cm
8 skedar 19 cm.

Smärre repor och slitage

Utropspris
3 000 SEK