Liveauktion pågår

Important Spring Sale | Dag 2: Konst

Liveauktion pågår

Följ auktionen online

Temaauktioner online

Sideboard, 1900-talets mitt.
< 1m
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvur, 1800-tal.
6m 26s
Golvur, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Nain, signerad. 342 x 242 cm.
8m 26s
15 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Stellan Mörner, "Under julimånaden".
12m 26s
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK

760. Anders Zorn, "Från Sandhamn".
Utropspris
5 000 000 - 7 000 000 SEK
4 450 000

4 450 000 SEK