Liveauktionen fortsätter imorgon, start kl. 10

Important Spring Sale | Dag 3: Asiatisk keramik & konsthantverk

Se katalogen

Temaauktioner online

Taklampa 1900-talets senare del.
< 1m
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, gossporträtt.
4m 32s
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6m 32s
Soffbord 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK