29 föremål
Dokument signerat av Bernadotte.
5d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Curt Peters, "Gröna Lunds Tivoli".
3d 3 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Affärsskylt 1900-talets mitt.
3d 4 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erté, "Alcazar de Paris".
3d 3 tim
Erté, "Alcazar de Paris".
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK

298. Matta, semiantik Isfahan (Sadegh) Seirafian, signerad, ca 227 x 151 cm.
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
80 000

75 000

80 000 SEK