183 föremål
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, samtida tillverkning.
3d 19 tim
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
4d 20 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
4d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
4d 22 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
4d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
5d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d 20 tim
Matbord, 2000-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
5d 20 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten,  soffa "Samspel".
5d 20 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
6d 17 tim
Bänk, 1970-80-tal.
Utropspris
2 500 SEK