432 föremål
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 22 tim
Bordslampa, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Lammhults Möbler AB, 1960/70-tal.
4d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK