345 föremål
Lisa Hilland, bordslampa ur serien Glamrocks 2023.
1 tim 27m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 22 tim
Matbord, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d 23 tim
Matbord, 2000-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, Westbergs möbelfabrik, 1950-tal.
23 tim 9m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Regitze Overgaard armband 18K guld för Georg Jensen.
5d
24 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Sideboard med två hyllplan, Porro, Italien.
2d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
22 tim 25m
Sideboard, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
23 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
4d 23 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
20 tim 25m
Soffa, 1960 / 1970 - tal.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
3d 23 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
1d
Soffa, samtida tillverkning.
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-tal.
2d
Soffbord, 1960-tal.
Utropspris
250 EUR
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
2d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, Danmark, 1960-tal.
1d 22 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
2d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK