324 föremål
Fåtölj Firma Stil & Kvalité,  Högsby 1940-tal,
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Fridhagen, Bokhyllor 2 st Bodafors 1964.
19 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
6d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
2d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
20 tim 56m
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
4d 20 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
4d 20 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anika Reuterswärd, soffbord, "Bas 2", Fogia.
1d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d 20 tim
Matbord, 2000-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
2d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
5d 20 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
5d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
19 tim 14m
Sideboard, 1950/60-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Swedish Grace, 1920-tal.
20 tim 16m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, Sverige, 1900-talets mitt.
3d 19 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnbokhylla i 3 sektioner, 1940-tal.
1d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 20 tim
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1d 21 tim
Alvar Aalto, bord modell 80B.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK