560 föremål
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
5d 23 tim
845 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Koivisto, vilfåtölj "Woob" för Offecct.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
3 tim 10m
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Larsson tillskriven bänk 1970-tal.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hyllor, 3 st, Montana, Danmark.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson.
7d 3 tim
Soffbord, Englesson.
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 tim 34m
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
6d 2 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Folke Ohlsson, fåtölj, "Ascot", Dux, 1960-tal.
2d
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
2d
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
1d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
1 tim 39m
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK