534 föremål
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampor, ett par, Möller Armaturer, Eskilstuna.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
6d 4 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
4 tim 28m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tom Dixon, taklampa, "Beat Stout".
5d
845 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
6d 2 tim
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, bordslampa, Orrefors.
5 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
5 tim 34m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Charles & Ray Eames, soffbord "CTM" Vitra 2002.
3 tim 4m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets andra hälft.
2 tim 28m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
1d 2 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, karmstol.
1d 4 tim
Carl Malmsten, karmstol.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Pall, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
Pall, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK