348 föremål
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux.
1d
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
1d
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Gunilla Allard, soffa, "Cinema", Lammhults.
1d
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
1d
Dagbädd/soffa, 1950/60-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
1d
Soffa, samtida tillverkning.
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
47m 43s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, glas, Bergboms 1970-tal.
1 tim 30m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lisa Hilland, bordslampa ur serien Glamrocks 2023.
2 tim 2m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bertil Vallien, skål på fot signerad Boda unik.
2 tim 18m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK