1425 föremål
Skåp, 1700-tal.
7d
Skåp, 1700-tal.
Utropspris
6 000 SEK
Yngve Ekström, fåtölj, "Lamino", Swedese.
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1900-talets andra hälft.
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
7d
Gunnar Löberg, Fiskebodar.
Utropspris
12 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
7d
Golvlampa 1900-talets mitt.
Utropspris
3 000 SEK
Eero Järnefelt, Porträtt av äldre kvinna.
7d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 208x131 cm.
7d
1 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mynt  Frankrike, 20 franc 1911 18K guld.
7d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Nilsson, "Hamnbild".
7d
Axel Nilsson, "Hamnbild".
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel 1940/50-tal.
7d
Spegel 1940/50-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1950-tal.
7d
Bordslampa 1950-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1940/50-tal.
7d
Serveringsvagn 1940/50-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
7d
Fåtölj 1940-tal.
Utropspris
20 000 SEK
Erik Jensen, Modell.
7d
Erik Jensen, Modell.
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
7d
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 309x213 cm.
7d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birger Ljungquist, porträtt.
7d
Birger Ljungquist, porträtt.
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
7d
Bordslampa 2000-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
7d
Utropspris
3 000 SEK
Matta Ghom ca 150x108 cm.
7d
Matta Ghom ca 150x108 cm.
Utropspris
3 000 SEK
Aly Ben Salem, Pastoral scen.
6d 21 tim
Aly Ben Salem, Pastoral scen.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Céline, väska, "Micro Luggage".
6d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Uno Vallman, Exotisk fisketur.
6d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Nya visan".
6d 22 tim
Anders Zorn, "Nya visan".
Utropspris
6 000 SEK
Två bordslampor i glas, AB Stilarmatur Tranås.
6d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bergboms, bordslampa, 1900-talets andra hälft.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, beauty box, vintage, 1970-tal.
6d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Inge Schiöler, "Sommarvik".
6d 22 tim
Inge Schiöler, "Sommarvik".
300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
6d 22 tim
Gucci, väska, vintage.
1 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, scarf, "Pesci".
6d 22 tim
Gucci, scarf, "Pesci".
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1920/30-tal.
6d 22 tim
Bordslampa, 1920/30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Aschenbrenner, Utan titel (Hatt).
6d 22 tim
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Marianne Lindberg De Geer, Kaniner.
6d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Scherlin, troligen. Spegel, 2006.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, jugendstil, 1900-tal.
6d 22 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
6d 22 tim
Bordslampa, 1930-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Einar Nerman, "Dalahästen".
6d 22 tim
Einar Nerman, "Dalahästen".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK