1574 föremål
Chanel, örhängen, ca 1992.
1m 49s
Chanel, örhängen, ca 1992.
520 EUR
Utropspris
400 EUR
Glasservis, 41 delar, Riedel, Österrike.
4m 49s
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Champagnekylare, England, omkring 1900.
8m 49s
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
12m 49s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
18m 49s
Matbord, 1960-tal.
3 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
20m 49s
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1800-tal,
30m 49s
Bänk, 1800-tal,
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, messenger bag.
32m 49s
Louis Vuitton, messenger bag.
2 422 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
36m 49s
816 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
40m 49s
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Epi Petit Noé".
42m 49s
5 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wim Rietveld, matbord, "Pyramid 02", Hay, Danmark.
46m 49s
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring, med trilliantslipad diamant.
48m 49s
6 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mikael Kihlman, Billyktor.
50m 49s
Mikael Kihlman, Billyktor.
4 435 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brödkorg, 1800-tal.
1 tim 2m
Brödkorg, 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1800-tal,
1 tim 4m
Skåp, 1800-tal,
7 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par, 1900-tal.
1 tim 8m
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
1 tim 10m
Soffa, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930/40-tal.
1 tim 12m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
1 tim 20m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1 tim 22m
Skåp, 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan Bonnesen Stående modell.
1 tim 36m
5 220 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggbord, ett par, sent 1800-tal.
1 tim 38m
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, samtida tillverkning.
1 tim 42m
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
1 tim 44m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1 tim 48m
Fåtölj, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1800-tal.
1 tim 50m
2 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
1 tim 52m
1 790 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Lindfors, Skiss för kuliss.
2 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Albert Lindfors, Hamnvy.
2 tim 10m
Albert Lindfors, Hamnvy.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokhylla 1900-talets mitt.
2 tim 24m
Bokhylla 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st 1940-tal Swedish Modern.
2 tim 28m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 210x119 ca.
2 tim 36m
1 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Ring 18K guld med karneol sigill.
2 tim 44m
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
2 tim 48m
Golvlampa 1940/50-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, halsband 1958.
3 tim 2m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maria Röhl, porträtt ett par.
3 tim 8m
Maria Röhl, porträtt ett par.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel obsidian, 1800-tal.
3 tim 12m
Spegel obsidian, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK