286 föremål
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
5d 19 tim
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gillis Lundgren, soffbord, "Impala", IKEA.
3d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
3d 17 tim
Byrå, 1800-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Roland Wilhelmsson, matbord, Ågesta, 1976.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk, omkring 1800.
2d 14 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
2d 15 tim
Sideboard, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
2d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
2d 16 tim
Skrivbord, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, omkring 1900.
2d 17 tim
Bord, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klaffbord, omkring 1900.
2d 17 tim
Klaffbord, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, modell "903", Juul.
2d 16 tim
4 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2d 17 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
3d 20 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
6 000 SEK