386 föremål
Ron Arad, stolar, 6 st, "Tom Vac", Vitra.
1d
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk 1940/50-tal.
4d 2 tim
Bänk 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall 1800-talets andra hälft.
4d 1 tim
Pall 1800-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klaffbord Senempire 1800-talets andra hälft.
4d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets mitt.
3d
Bänk, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
6d 2 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
5d
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Calmare Nyckel".
3d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
1d
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gustavianskt, omkring 1800.
22 tim 34m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
1d
Kubbstol, 1900-talets mitt.
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
2d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
4d 2 tim
Spegel 1940-tal.
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj/emma 1940-tal.
4d 2 tim
Fåtölj/emma 1940-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
3d
Bokhylla, 1950/60-tal.
Utropspris
3 000 SEK