373 föremål
Skåp, Sverige, 1700-tal.
3d 13 tim
Skåp, Sverige, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Folke Ohlsson, fåtölj "USA" för DUX 1960-tal.
4d 16 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taburett/Pliang Empire 1800-talets första hälft.
16 tim
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, barock, 1700-tal.
2d 14 tim
Byrå, barock, 1700-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
13 tim 56m
Vitrinskåp, Oliver Furniture.
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", Dux.
14 tim 34m
6 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Carl Malmsten,  soffa "Samspel".
5d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Dagbädd, samtida tillverkning.
3d 13 tim
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK