1452 föremål
Bricka, 1800-talets mitt.
2d 23 tim
Bricka, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Broschnål 18K guld med en gammalslipad diamant.
2d
2 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin", DUX.
21 tim 19m
8 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer, ett par, "Karin", Dux.
4d
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Brödkorg, 1800-tal.
4d
Brödkorg, 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, "Stockholm", Englesson.
20 tim 9m
Byrå, "Stockholm", Englesson.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
3d 1 tim
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
2d 20 tim
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets mitt.
19 tim 59m
Byrå, 1800-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2d 22 tim
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
3d 23 tim
816 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
3d 23 tim
Byrå, rokokostil, 1800-tal.
1 755 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/sideboard Glasmäster Markaryd 1970-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
6d 22 tim
Bänk "Nan" hope 2000-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1800-tal,
3d 23 tim
Bänk, 1800-tal,
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bänk, omkring år 1900.
1d 21 tim
Bänk, omkring år 1900.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
C Göran Karlsson, Utan titel.
4d 22 tim
C Göran Karlsson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
C.G. Hallberg, bordslampa, 1930-tal.
3d
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CO Hultén, "Anders A Lam".
23 tim 31m
CO Hultén, "Anders A Lam".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd,  Utan titel.
1d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Hammoud,  "Announcement".
6d 2 tim
Carl Hammoud, "Announcement".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Holger Fischer, Solrosor i vas.
2d 1 tim
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Johan Bonnesen Stående modell.
4d
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, "En svensk tiger II".
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
4d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
3d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
2d 23 tim
1 021 SEK
Utropspris
3 000 SEK