1071 föremål
Tobias Regell, "Milano".
5d 22 tim
Tobias Regell, "Milano".
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Rollof, utan titel.
5d 23 tim
Ulf Rollof, utan titel.
Utropspris
3 000 SEK
Stig Claesson, Boxare.
5d 22 tim
Stig Claesson, Boxare.
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska.
5d 21 tim
Mulberry, väska.
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Karl Johan, 1800-talets första hälft.
1d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädskåp, 1900-talets början.
1d 1 tim
Klädskåp, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
2d 17 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kristian Krokfors, "Desert".
1d 19 tim
Kristian Krokfors, "Desert".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelhus, 1900-tal.
3d 1 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK