1811 föremål
Arvid Broms, Rågskylar.
6d 20 tim
Arvid Broms, Rågskylar.
130 EUR
Utropspris
300 EUR
Axel Lind, "Aruba, Carribean Light".
1d 23 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Axel Lind, Havet.
6d 1 tim
Axel Lind, Havet.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bally ryggsäck limiterad upplaga 2017.
4d 23 tim
3 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bergère, Louis XV-stil, 1900-talets början.
1d 23 tim
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Berndt Friberg, vas och skål, Gustavsbergs studio.
14m 4s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, båt, glas, Kosta Boda.
5d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertjan Pot, taklampa, "Prop Light", MOOOI.
21 tim 42m
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birger Ljungquist, porträtt.
< 1m
Birger Ljungquist, porträtt.
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1800-tal.
6d 21 tim
Bokhylla, 1800-tal.
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
1 tim 48m
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bord Enea design Danmark 2000-tal.
7d
Utropspris
5 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
6d 1 tim
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
6d 23 tim
Bord, 1800-tal.
Utropspris
2 500 SEK