1843 föremål
Esa Riippa, "Spår".
1d 1 tim
Esa Riippa, "Spår".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Esaias Thorén, Utan titel.
3d 4 tim
Esaias Thorén, Utan titel.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund.
5d 2 tim
Eskil Björklund, eldhund.
Utropspris
3 000 SEK
Esther Kjerner, Blomsterstilleben i kopparhink.
1d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Evert Lundquist, Svarta fåglar.
6d 2 tim
10 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fendi, scarf.
5d 1 tim
Fendi, scarf.
Utropspris
2 500 SEK
Flamländsk skola 1600-tal, Uppenbarelse.
2d 2 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Flintlåsgevär, 1700-tal.
22 tim 40m
Flintlåsgevär, 1700-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Head up to keep clear".
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
22 tim 57m
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fritz Jakobsson, Stilleben med päron.
2d 22 tim
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Fågelhus, 1900-tal.
3d 5 tim
Fågelhus, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1970-tal,
2d 22 tim
Fåtölj, 1970-tal,
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj. 1950-tal.
6d 4 tim
Fåtölj. 1950-tal.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 4 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
15 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer tre st sent 1900-tal.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, 4 st, Cappellini, Italien.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
4d 1 tim
Gallerimatta, ca 340 x 89 cm.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 833 x 83 cm.
4d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gino Sarfatti, takkrona, modell 2097/30, Flos, Italien.
2d
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK