1598 föremål
Prada, väska.
5d 9 tim
Prada, väska.
140 EUR
Utropspris
350 EUR
Jonas Heiska, Fiskestund.
3d 9 tim
Jonas Heiska, Fiskestund.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska, "Swing Tote".
3d 9 tim
Gucci, väska, "Swing Tote".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Outi Heiskanen, "Mietiskelijät".
3d 9 tim
170 EUR
Utropspris
300 EUR
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
3d 9 tim
Bulgari, armbandsur, 26 mm.
250 EUR
Utropspris
550 EUR
Affärsskylt 1900-talets mitt.
3d 10 tim
Affärsskylt 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dimitri Omersa & Co, fotpall, 1900-talets mitt.
3d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "En varm julidag i Knäbäckshusen".
3d 10 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Trägårdh, Ko på äng.
3d 10 tim
Carl Trägårdh, Ko på äng.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Acke Åslund, Ryttare med hästar.
5d 9 tim
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
4d 11 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
4d 12 tim
Fåtölj, "Dude", Bolia.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 10 tim
Slagbord, 1800-tal.
750 SEK
Utropspris
6 000 SEK