Lena Bergström, skulptur/skål, "Planets", Kosta Boda, signerad samt numrerad 275/500
III/IV "Mars". Signerad "7630009 Kosta Boda LIM. ED 275/500 Lena Bergström". Certifikat samt box medföljer. Längd 22, höjd 20 cm.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK