Keramik & Porslin på auktion just nu
Två skepor, kaffeburk och syltkärl av Marianne Westman samt ostkupa ur Gratinaserien av Gunnar Nylund.
Krackelyr. Repor. Märken. Nagg. Skada på ett av skepornas lock. Omaka lock till syltburken.