Palisander. Delivs fanerat. Lådfronter och ben med inslag av aluminium. Längd 155 cm. Bredd 75 cm. Höjd 72,5 cm.
Slitage. Mindre fläckar. Ställvis något blekt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här