Diverse på auktion just nu
Målad plåt med beslag av bly. Sidorna med hänklar. Längd 48, bredd 36, höjd 44 cm.
Slitage, repor, märken, färgbortfall. Smärre dekorbortfall.
Tillhör Lars-Yngve Johanssons samling E323.