FÅTÖLJER, ett par, funkis, 1900-talets första hälft.

Fast stoppad klädsel. Sitthöjd 37, höjd 70, djup 70, bredd 75 cm.

Slitage. Märken. Fläckar. Smutsig klädsel.

Utropspris
15 000 SEK