ELSA STACKELBERG, trädgårdsgrupp 5 dlr Fri Form 1900-talets andra hälft
Betsad furu, märkta med metalletikett, längd 142, bredd 80, höjd 65 cm, sitthöjd ca 42 cm, lösa dynor
Bruksslitage. Fläckar. Repor. Märken.