CHOPARD, örhängen med briljantslipade diamanter
18K vitguld. Diamanter totalt 3,22 ct. Ca Tw/vvs. Numrerade 6199665. Mått ca 3 x 2,5 cm. Stift med clips. Vikt 8,8 gram. Certifikat. Etui Chopard.
Bruksslitage.