JOUKO KÄRKKÄINEN, väggpaneler, 6 st, "Ply", tillverkare HKT Korhonen Oy 1900-talets slut.
6 st separata paneler. Mått 60x60 cm. Total storlek 120x180 cm.
Smärre slitage och märken.
Möbelmässan i Köln 1995.