OKÄND KONSTNÄR 1700/1800-TAL, osignerad. Olja på uppfodrad duk 31 x 37 cm.
Scen utanför värdshus. Osignerad. Olja på uppfodrad duk 31 x 37 cm.
Obetydlig ytsmuts. Gulnad fernissa. Krackelyr. Strödda retuscher.
Kundservice
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10