Glas på auktion just nu
Schatull i form av fyra böcker, inuti två flaskor och fyra glas med förgylld dekor. Schatullets längd 23, bredd 14, höjd 15 cm.
Slitage och skador på böckerna. Smärre slitage och fläckar på flaskor och glas.