Christopher Ramsey, skulpturer 3 st signerade och daterade 2009-2010
Änder, längd 27-28 cm
Obetydligt ytslitage.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK