Bulgari, örhängen, ett par, med briljantslipade diamanter
18K guld. Stämplade Bulgari, italiensk stämpel. Diameter ca 13 mm. Stift. Vikt 7 gram. Etui Bulgari medföljer.
Bruksslitage.