Jonas Lindvall, taklampa, "W 124 Large", Wästberg.
Skärm av koppar och opak plast. För tre ljuspunkter. Diameter 44, höjd 27,5 cm.
Ej funktionstestad. Bucklor. Ställvis slitage. Knopp saknas.