Signerad Leif Ericson och daterad 1977. Signerad a tergo. Duk 115 x 113 cm.
Bortfall av färg på högre vänster kant. Utöver detta bra kondition
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap,
Klubbat pris
7 600
668
709
Utropspris
10 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (19 bud)
5
28 jan 16:55
7 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
6
28 jan 16:55
7 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
6
28 jan 16:53
7 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
5
28 jan 16:53
7 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
6
28 jan 16:53
6 800 SEK
5
28 jan 16:49
6 400 SEK
6
28 jan 15:15
6 200 SEK
5
28 jan 15:14
6 000 SEK
6
28 jan 15:14
5 800 SEK
5
28 jan 15:14
5 600 SEK
6
28 jan 15:14
5 400 SEK
5
27 jan 20:14
5 200 SEK
27 jan 20:14
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
5
27 jan 20:14
5 000 SEK
27 jan 10:40
4 600 SEK
27 jan 10:40
4 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 jan 11:09
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 jan 10:23
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
21 jan 6:49
800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1