Signerad Nanna Susi och daterad 2011 a tergo. Olja på duk 140 x 180 cm.
Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
5 700
63 783
6 023
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (8 bud)
29 maj 16:19
5 700 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 maj 18:14
5 500 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
23 maj 21:59
4 000 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
23 maj 21:51
3 500 EUR
23 maj 17:50
3 000 EUR
23 maj 17:35
2 000 EUR
20 maj 12:55
1 500 EUR
17 maj 17:17
1 400 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1