It's only Rock n´ Roll (But I like it) F475

Temaauktion med rariteter från rock'n'roll-scenen

Bukowskis är stolta över att presentera en kurerad temaauktion med föremål av fin proveniens från rock'n'roll-scenen. Här finner du sällsynta och ovanliga gitarrer från två av de främsta amerikanska tillverkarna, Gibson och Fender, samt signerade skivor, fotografier, autografer och andra minnesvärda föremål med spännande historier från rockvärlden.

Läs mer om auktionen

47 föremål
ABBA, vykort, signerat.
ABBA, vykort, signerat.

Utropspris
2 500 SEK