Signerad Willy Gordon och daterad -58. Gjutarstämpel Broyal Mendrisio. Brons. Höjd 42 cm.
Klubbat pris
4 000
351
373
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 maj 16:32
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
16 maj 21:50
3 000 SEK
15 maj 21:20
2 000 SEK
11 maj 20:11
1 000 SEK
11 maj 13:24
500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1