Signerad Nandor Mikola och daterad 1977. Akvarell, passepartout 89 x 61 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
310
3 528
329
Utropspris
350 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
18 maj 10:35
310 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
18 maj 10:35
300 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
18 maj 10:34
290 EUR
18 maj 10:34
270 EUR
14 maj 7:34
250 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
11 maj 5:22
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
10 maj 17:15
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1