Signerad H.C. Brons. Höjd 36 cm. Monterad på träplatta.
Proveniens
Erik "Pampas" Westman (1911-1982), var spelare och lagledare för AIK på 50-talet, senare internationell domare i fotboll. Därefter i arv inom familjen.
Har du ett liknande föremål du vill få värderat?
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK