Signerad M. Heinonen och daterad -65. Olja på duk 81 x 60 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
180
2 048
191
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
17 maj 19:43
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
11 maj 19:07
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1